poligrafia

czytelna i mocna komunikacja

projektowanie graficzne

Projektujemy kreatywne, pełne wyrazu materiały reklamowe. Tworzymy czytelną komunikację, wykorzystując wiedzę z zakresu kompozycji, psychologii kolorów, marketingu i zarządzania marką. Plastycznie adaptujemy różnorodne techniki druku, barwy i kształty budując uznane mariaże, formy i treści opracowując:

  • ulotki, katalogi, foldery, raporty roczne,
  • teczki ofertowe, wizytówki, karty klienta,
  • okładki, opakowania, etykiety, torby,
  • reklamy prasowe, kalendarze, druki samokopiujące.

W zespole posiadamy uzdolnionych copywriterów przygotowujących teksty, fotografów i marketingowców. Pracujemy z materiałami w językach polskim, angielskim i amerykańskim.

druk wielkoformatowy, cyfrowy i offsetowy

Realizujemy zlecenia począwszy od drobnych nakładów dla osób indywidualnych po wydruki masowe. Zajmujemy się drukiem, uszlachetnianiem, konfekcjonowaniem i logistyką gotowych materiałów.

Posiadamy własną drukarnie wielkoformatową – drukujemy na papierach, foliach samoprzylepnych, OWV, siatkach, banerach, płótnach oraz materiałach specjalnych, takich jak folie ścienne czy podłogowe. Wydruki wielkoformatowe wycinamy po obrysie produkując naklejki, metki, etykiety, ofertówki. Laminujemy wydruki płynnie oraz laminatami stałymi.

Nasza drukarnia wielkoformatowa posiada również w ofercie atrakcyjne cenowo systemy wystawiennicze: roll-up’y, potykacze, ścianki i plansze reklamowe. Zapraszamy na stronę duzyformat.info na której znajduje się aktualny cennik detaliczny, kalkulator wydruków on line a także pełna informacja na temat możliwości druku.

wybrane realizacje