interactive

mocny akcent w e-biznesie

serwisy www

Tworzymy strony internetowe, które zapewniają efektywną komunikację. Budujemy serwisy informacyjne, portale, sklepy internetowe jak również profesjonalne blogi, oparte na silniku Word Press. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, projektując design, strukturę i działanie biznesowe serwisu.

sklepy internetowe

Bazujemy na trzech platformach – skrypcie kqs, e-sklepie Optima oraz rozwiązaniach e-commerce opartych na WordPressie.

aplikacje on-line

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów możemy zbudować system wspomagający proces zarządzania, obsługę klienta czy sprzedaż. Największy nacisk kładziemy na określenie wymagań i potrzeb firmy, aby opracować system dopasowany do wielkości i specyfiki procesów biznesowych. Zapewniamy profesjonalne wykonanie oraz pełną obsługę w zakresie wdrożenia oraz pomocy technicznej.

multimedia

Przygotowujemy animacje flash na potrzeby serwisów i portali. Realizujemy animacje i prezentacje multimedialne. Jako uzupełnienie oferujemy również szereg gadżetów elektronicznych, wykorzystywanych w marketingu wirusowym. Wygaszacze ekranu, tapety pulpitu, gry zręcznościowe i interaktywne to tylko nieliczne z przykładów naszych realizacji.

wybrane realizacje